Saç Bakımını Güçlendiren Çift Etkili Sisteme Sahip Genesis Serisi İle Tanışın !

Saç Bakımını Güçlendiren Çift Etkili Sisteme Sahip Genesis Serisi İle Tanışın !

28 Ocak 2022

Bain Nutri-Fortifiant

Genesis

Kuru, yıpranmış ve dökülmeye müsait saçlar için güçlendirici dökülme karşıtı şampuandır. Saçı nazikçe arındırır, yoğun bir şekilde besler ve saç tellerini güçlendirerek saç dökülmesine karşı dayanıklılık sağlar. Zengin formüle sahip bu saç banyosu, saçtaki kiri temizler ve fazla yağ kontrolünü sağlar. Saçı kökten uca derinlemesine nemlendirir ve saçta ağırlık yapmadan saçın kolayca taranmasını sağlar. Özel formülü Edelweiss Kök Hücresive Zencefil Kökü ile zenginleştirilmiştir. Saç tellerini güçlendirerek saçın elastikiyet kazanmasını sağlar ve saçın dökülmeye karşı dayanıklı bir hale getirir.  

Etkiyi optimize etmek için genesis saç maskesi ile bakımınızı tamamlayınız.

Masque Reconstituant

Güçsüz ve kırılarak dökülmeye müsait saçlar için dökülme karşıtı güçlendirici saç bakım maskesidir. Yoğun bir şekilde saçları nemlendirir, kolayca taranmasını sağlar ve saç tellerini güçlendirerek kırılarak dökülmelere karşı dayanıklılık sağlar. Edelweiss Kök Hücresi ve Zencefil Kökü içeriklerine sahiptir, bu saç maskesi saç tellerindeki yıpranmış yerleri onararak saçın yenilenmesini yardımcı olur. Saçlara ihtiyacı olan nemi, yumuşaklığı kazandırır ve saçın kolayca taranmasını sağlar. Saç güçlü, yumuşak ve parlak bir hal alır.  Pürüzsüzlüğü ve beslemeyi geri kazandırırken saçın taranmasını da kolaylaştırır. Tedavi ajanlarının güçlü kombinasyonu, saçı şekillendirmeyi sağlar.

Ampoules Cure Anti-Chute Fortifiantes

Güçsüz ve dökülmeye eğilimli saçlar için dökülme karşıtı, güçlendirici bakımdır. Eşsiz ve güçlü formülü sayesinde bu ampüller saç dökülmelerini en aza indirir ve saçın güzelliğini ön plana çıkartır. Saç dökülmesinin en yoğun olduğu zamanlarda, jel yapıdaki formülü ile saç köklerinin saç derisine tutunmasını sağlar ve saçın uzaması için ideal ortamı yaratır. Ampuller saçı yumuşatır ve saç derisinin doğal bariyerini güçlendirerek kaşıntıyı azaltır.

Uygulama

  • Her gün sabahları ya da yatmadan önce kullanın.
  • Silikon aplikatörünü ortaya çıkarmak için ampulün memesini kırın.
  • Ampulün tabanına aynı anda bastırarak kuru veya havluyla kurutulmuş saç derisine uygulayın.
  • Nazikçe masaj yapın.
  • Durulama yapmayın

Önerilen kullanım 6 hafta boyuncadır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.